روی وب
روی وب

31 ژانويه 2013 ... ارغوان شاخه ی همخون جدا مانده من آسمان تو چه رنگ است امروز؟ آفتابی است هوا؟ یا گرفته است هنوز؟ من در این گوشه که از دنیا بیرون است، آسمانی به سرم نیست، از به...

«شعر گل مریم»؛ فرمت‌های متفاوت از شاعران مختلف | ستاره

31 ژانويه 2018 ... متن ترانه گل مریم. گل مریم سر راه تو پرپر کردم ندانستم قسم‌های تو باور کردم به یادم آمد آن شب در سکوت صحرا تو بودی و من و مهتاب و عطر گل‌ها رها بود ز غم‌ها دل ما رفتی و شد ... امیدواریم از مطالعه مجموعه شعر گل مریم لذت برده باشید؛ چنانچه شعری دیگر با نام گل مریم شنیده یا خوانده‌اید، آن را به ما و مخاطبان ستاره معرفی کنید.

متن شعر ارغوان به همراه جزئیات و تحلیل آن - قالب وبلاگ

خانه / همه / متن شعر ارغوان به همراه جزئیات و تحلیل آن. مقالات مرتبط. به کودکانتان امنیت و به خودتان آرامش را هدیه دهید. bamilo.com. چه‌طور یک تور مطمئن انتخاب کنیم؟ mag.safarzon.com. به نهایت شادی و خوشبختی سفر کن. navaar.ir. ثبت آگهی رایگان فروش موتورسیکلت ! kifpool.ir. بانک ملی شما را دعوت می کند بازی های تیم ملی را در ...
شاعر: هوشنگ ابتهاج (ه.الف.سایه), شعر: ارغوان, دفتر: راهی و آهی, ارغوان شاخه همخون مانده من آسمان تو چه رنگ است امروز؟ آفتابی ... با عزای دل ما می آید ؟ که زمین هر سال از خون پرستوها رنگین است وین چنین بر جگر سوختگان داغ بر داغ می افزاید ؟ ارغوان پنجه خونین زمین دامن صبح بگیر وز سواران خرامنده خورشید بپرس کی بر این درد غم می گذرند ؟

گلچینی از زیباترین اشعار هوشنگ ابتهاج | ستاره

2 آگوست 2017 ... هوشنگ ابتهاج متخلص به سایه، به سبب سرودن غزلیات عاشقانه و تعدادی شعرهای اجتماعی معروف است. گلچینی از اشعار ابتهاج را در مجله ستاره بخوانید.

متن شعر ارغوان به همراه جزئیات و تحلیل آن | ستاره

4 روز پیش ... شعر ارغوان از سروده‌های مشهور هوشنگ ابتهاج متخلص به ه. الف. سایه است. برخی اخوان ثالث را سراینده ارغوان می‌دانند که پنداری نادرست است. متن شعر ارغوان، داستان شعر ارغوان سایه و تحلیل ارغوان را در ستاره بخوانید.

حریق خزان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

حریق خزان نام آلبوم موسیقی ایرانی با صدای علیرضا قربانی است که در سال ۱۳۹۱ منتشر شده‌است. آهنگسازی این آلبوم را مهیار علیزاده انجام داده‌است. اشعار این آلبوم از سروده‌های فریدون مشیری، هوشنگ ابتهاج و سهراب سپهری هستند.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: روی وب

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com

بستنروی وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه

جزییات بیشتر