روی وب
روی وب

رم 3 - تورینو 0/گرگ ها با برد به استقبال شاختار رفتند

10 مارس 2018 ... ... دیدار آغازین هفته بیست و هشتم سری آ ایتالیا، تیم رم در ورزشگاه المپیکو میزبان تورینو بود که با سه گل به پیروزی دست یافت. مانولاس 56 ، ده روسی 73 و پیگرینی 93 گلزنان گرگها در این بازی بودند تا این تیم پس از پیروزی چهار بر دوی هفته گذشته مقابل ناپولی صدرنشین به دومین پیروزی پرگل پیاپی برسد.

خلاصه دیدار آ اس رم 3 - 0 تورینو - آپارات

10 مارس 2018 ... خبرورزشی شاگردان دی فرانچسکو با کسب یک پیروزی قاطع دیگر، جایگاه سومی اش را ثبات بخشید و حالا اینتر و لاتزیو باید برای رتبه چهارم بجنگند. خلاصه دیدار آ.
20 دسامبر 2017 ... طرفداری- دو تیم آ اس رم و تورینو، در مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا به مصاف هم رفتند که در پایان تورینو موفق شد با پیروزی 2 بر 1 مقابل میزبان، آن را از گردونه.

پیروزی قاطع رم در سری A - ایسنا

10 مارس 2018 ... رم در آغاز هفته بیست و هشتم رقابت های سری A از تورینو پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی قاطع رم به پایان رسید.

خلاصه بازی: آ اس رم 1-2 تورینو - آپارات

20 دسامبر 2017 ... برنامه نود خلاصه بازی: آ اس رم 1-2 تورینو خلاصه بازی: آ اس رم 1-2 تورینو اختصاصی,خارجی,جام حذفی ایتالیا , برنامه نود.
رم طی هفته های اخیر به جز بازی عجیب برابر سمپدوریا تمامی رقبا را شکست داده است، آن ها پس از پیروزی برابر کالیاری با کامبک فوق العاده سمپدوریا 3-2 مغلوب این تیم شدند. پس از آن جالوروسی در جام حذفی با درخشش توتی موفق شد چزنا را مغلوب کند و پس از آن با نتیجه 4-0 فیورنتینا را از پیش رو برداشت. قربانی بعدی رم کروتونه ...
9 مارس 2018 ... رم در ادامه روند پر فراز و نشیب اخیرش از زمین ناپولی با پیروزی 4-2 خارج شد تا در آستانه دیدار برگشت مقابل شاختار، شاگردان دی فرانچسکو از نظر روحی در وضعیت خوبی قرار بگیرند. رم با پیروزی مقابل تورینو می تواند ناکامی های اخیر را به طور کامل به دست فراموشی بسپارد. از سوی دیگر تورینو با ماتزاری تفاوت ...

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: روی وب

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com

بستنروی وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه

جزییات بیشتر