پیش‌بینی اعتبارات طرح تولید نقشه‌های بزرگ مقیاس کشور

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان برنامه و بودجه کشور در این جلسه دو موضوع اصلاح آیین نامه وظایف شورای عالی نقشه برداری و تصحیح و بازنگری طرح جامع تهیه و بازنگری نقشه‌های بزرگ مقیاس شهرها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مراسم گفت: پیشنهاد می‌کنم اصلاحات این آیین نامه را بر اساس سیاق و روشی که در هیات وزیران نسبت به پیشنویس‌ها اعمال می‌شود، انجام بدهیم. نظرات و پیشنهادات اعضاء را نسبت به بند بند آیین نامه خواهیم پرسید و پس از آن با رای اعضای جلسه نسبت به تصویب آن اقدام کنیم.

در ادامه جلسه طرح جامع تهیه و بازنگری نقشه‌های بزرگ مقیاس شهرها که موضوع ماده ۲۴ ضوابط فنی اجرایی توسعه دولت الکترونیک بود مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در این جلسه پیشنهاد شد اعتبارات «طرح جامع تولید و بازنگری نقشه‌های بزرگ مقیاس شهری و نقشه‌های پوششی کشور»، در یک بازه زمانی حداکثر چهارساله توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و در یک ردیف اعتباری زیرمجموعه اعتبارات سازمان نقشه برداری کشور در نظر گرفته شود تا با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت تمامی دستگاه‌های مرتبط، اقدام شود.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

انتخاب دبیرکل اوپک به جلسه ماه آینده موکول شد

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، جواد اوجی امشب و بعد از برگزاری نشست …