ترافیک در محورهای خروجی مازندران پرحجم است

سرهنگ هادی عبادی ظهر امروز جمعه درباره آخرین وضعیت راه‌های استان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در هر سه محور اصلی مازندران به تهران شاهد ترافیک پرحجم هستیم و در برخی نقاط از محورهای هراز و چالوس ترافیک سنگین است.

وی توضیح داد : در جاده هراز ترافیک پرحجم گزارش شده و در برخی مناطق ترافیک منجر به توقف موقت خودروها شده است. در حال حاضر کیلومتر ۱۵ جاده هراز در مسیر شمال-جنوب یک ترافیک ایستگاهی در محدوده‌ای ۵۰۰ متری داریم که با توجه به افزایش تعداد خودروها از ساعات آتی پیش‌بینی می‌شود ترافیک‌های سنگین در این محور بیشتر شود.

سرهنگ عبادی گفت : ترافیک محور چالوس نیز پرحجم است و در محدوده شهر مرزن‌آباد شاهد ترافیک سنگین به طول حدود ۵۰۰ متر هستیم. محور سوادکوه گره ترافیکی ندارد، اما تردد در آن پرحجم است.

سرپرست پلیس راه مازندران درباره شرایط ترافیکی محور کیاسر نیز اظهار داشت : در حال حاضر ترافیک در محور کیاسر از سمت ساری به سمت ییلاقات پرحجم است ، اما از حدود ساعت ۱۵ با توجه به بازگشت مسافران از ییلاقات و عرصه‌های طبیعی به سمت ساری، مسیر ترافیک به سمت شمال تغییر می‌کند. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که از میدان تاکام به سمت ساری ترافیک پرحجمی را مانند هفته‌های گذشته شاهد باشیم.

سرهنگ عبادی به مسافرانی که در استان حضور دارند یا افرادی که به ییلاقات رفته‌اند پیشنهاد کرد تا سفر خود را به ساعات پایانی روز و امشب موکول نکنند و زمان‌بندی درست سفر طوری برنامه‌ریزی داشته باشند که کمتر در ترافیک بمانند.

این مسئول خاطرنشان کرد: از بهمن پارسال طرح یک طرفه شدن محورهای شمال به سمت تهران در روزهای پایان هفته لغو شده و مسافران امیدی به یک طفه شدن این محورها در ساعات پایانی شب نداشته باشند.

وی از در حال اجرا بودن ممنوعیت‌های کرونایی در ورودی‌های مازندران نیز خبر داد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۱ دستگاه خودرو که بدون مجوز وارد استان شده بودند اعمال قانون شدند و ۳۷۱ دستگاه هم برگشت داده شد.

به گفته عبادی در مجموع از ابتدای سال تا امروز ۳۴ هزار و ۶۶۷ خودرو اعمال قانون و ۱۲ هزار و ۱۹۳ خودرو هم بازگردانده شدند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

۲۱ تُن خوراک دام احتکار شده در شهرستان ملایر کشف شد

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ “احمد ساکی” روز سه شنبه با اعلام …